Galerie » Live in... Gorzów, 26.05.2012

Premiera nowego programu Waldemara Malickiego i Filharmonii Dowcipu
„To była uczta dla uszu, ale i dla oczu. Koncert był FENOMENALNY. Tyle talentu w jednym miejscu!!!! Bardzo dziękuję za te chwilę wzruszeń, jakiej mi dostarczyliście” -to opinia jednego z dwunastu tysięcy widzów jesienno zimowych koncertów Filharmonii Dowcipu. Nie jest odosobniona, ale też cały zespół Filharmonii Dowcipu, orkiestra, soliści, dyrygent Bernard Chmielarz i lider formacji Waldemar Malicki ostro pracują, żeby opinia o koncertach Filharmonii Dowcipu jako o prawdopodobnie najlepszym muzycznym show w Polsce była zasłużona. Reżyser Jacek Kęcik też się stara.
Live In… to widowisko , którego jedyny spektakl odbył się w wypełnionej po brzegi Sali Kongresowej w Warszawie. Powstałe z niego DVD przebojem wdarło się na listy TOP sprzedaży. Teraz autorzy zamierzają je zagrać premierowo w amfiteatrze w Gorzowie i razem z gorzowską publicznością stworzyć wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięć i widzom i artystom. Znakomita muzyka, wyśmienity humor, adrenalina do potęgi, perfekcyjny dźwięk , oszałamiająca zgrana z muzyką gra świateł tworzą widowisko godne i tego amfiteatru i XXI wieku. Tu nie ma ściemy. Wszystko jest naprawdę, na żywo i dzieje się na oczach widzów.
Po koncercie twórcy i soliści spotkają się z publicznością prywatnie - jeżeli będzie na to miała ochotę - podpiszą swoje płyty, porozmawiają, wymienią się opiniami.

Opinie po koncercie:
wróć
Jesteś 1125555 gościem na naszej stronie