Księga gości

Tomasz (blupol 'at' o2.pl)
19 listopada 2017
Zabrze 18.11.2017 - byłem widziałem, owacja na stojąco - należało się. Za całokształt, bawiłem się wyśmienicie...no prawie. Faktycznie brakowało naszych, polskich wykonawców (na co narzekał podstawiony "widz") - takie genialne dzieło Kilara jak "Polonez" (Pan Tadeusz) MUSI być w Waszym repertuarze, czy chociażby piękna muzyka filmowa (np. Czarne chmury, czy Ogniem i Mieczem). Mam jeszcze jedną uwagę, dość znaczną: czy naprawdę MUSI Pan się wpisywać w ogólnopolski trend "rechotu" z PiS" Po kiego licha te płyciutkie "żarty" o pelerynce, "kuwecie kota", "dziwnych broszkach" czy (!)" częstych rocznicach" ?!?!? Płacą Panu za to,serio? Może ponabijać się też z drugiej strony? APEL: proszę się wznieść na wyżyny humoru i odpuścić sobie jakiekolwiek polityczne żarciki - duże ryzyko, że połowa sali odbierze to, delikatnie mówiąc - bez zrozumienia. Naprawdę - macie genialne pomysły i polityczne sympatie odłóżcie Państwo na bok. To tyle, jeszcze raz dziękuję za bądź co bądź świetną zabawę i 2-godzinne umuzykalnienie mojej skromnej osoby. Pozdrawiam! PS. Dom Muzyki i Tańca ma bardzo kiepskie nagłośnienie - warto im zwrócić uwagę, przy dużej ilości instrumentów głośniki nie dawały rady, co psuło odbiór.
Beata Mazur (beta.mazur 'at' opel.com)
19 listopada 2017
Panie Waldemarze, Panie Bernardzie i Wielka Orkiestro Filharmonii Dowcipu - dziękuję za wczorajszy wspaniały wieczór w Zabrzu. To była uczta dla duszy. I dziękuję za to , że po ponad dwugodzinnej ciężkiej pracy chce się Wam jeszcze wyjśc do widzów, podpisywać płyty i rozmawiać z widzami. Dziękuję. Oby nigdy sie przestało się Wam chcieć.
ewa prochownik (ewaprochownik2 'at' wp.pl)
29 października 2017
Panie Malicki, jest Pan wielki. Na koncert poszliśmy całą rodzina.Dziękuję za wczorajszy koncert w Krakowie,za niepowtarzalne aranżacje muzyczne, za całksztalt i za fantastycznie spędzony czas.Żadna telewizja nie odzwierciedli tego klimatu, jaki się czuje słuchając orkiestry symfonicznej wykonującej na żywo utwory. Mam nadzieję, że za rok także zawitacie w Krakowie. Na pewno przyjdę.
wojciech nowiński (awoa 'at' interia.pl)
28 października 2017
A jednak "dupę urywa" koncert Kraków 28 .11.2017. Koncert super. dzięki !!
Aleksander Mleczko (aleksander_mleczko 'at' poczta.onet.pl)
28 października 2017
Maestro, mogę jedynie podziękować za dzisiejszy koncert. Mimo choroby, która zmusiła mnie, abym ostatnie pół godziny występu spędził w drzwiach nie chcąc infekować kaszlem otoczenia, musiałem przyjść, chociażby po to aby potem podzielić się "wyrazami" z jeszcze bardziej przeziębioną ale nieustająco gorącą wielbicielką Filharmonii Dowcipu. Cóż powiedzieć, nie wypada mi wymieniać wszystkich których występ mnie zachwycił, ale myślę, że największym komplementem była reakcja współwidzów, a przyznaję, że nieco jej się obawiałem bo całkiem niedawno na innym występie krytycznie reagowali na satyrę dot. aktualności, entuzjazmując się dość płaską krytyką czasu minionego. Ale to chyba oznacza, że macie inny ":target" :-) albo (na co mam nadzieję) wreszcie zaczynamy rozumieć, że obecnie Kultura (z dużej litery) jest w opałach. Jeszcze raz dziękuję i szczególne pozdrowienia dla .... nie jednak, nie będę wymieniał :-)
Jesteś 1140226 gościem na naszej stronie