Księga gości

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.
Twój adres email nie będzie opublikowany.
Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu.
354 wpisy.
Jerzy Szczerba napisał/a 11 listopada 2016:
Dzisiejszy koncert w ICE w Krakowie świetny!!!
Bytom napisał/a 7 listopada 2016:
Byłam z mężem w Zabrzu 6.11 i bardzo nam się podobało, dostali oklaski na stojąco w ramach podziękowania za fantastyczny występ. Jeżeli ktoś się waha to nie ma powodu, super występ, genialni wykonawcy i poczucie humoru oraz różnorodny scenariusz.... od muzyki klasycznej po współczesne melodie typu "gummy bear". Polacem
Miłosz Martynowicz napisał/a 3 listopada 2016:
Jeżeli chcecie, żeby na Wasze koncerty przychodzili konserwatywni widzowie, to umożliwcie przedsprzedaż biletów w kasie w miejscu koncertu. Dowiedziałem się w ICE, że u nich tylko w przypadku, gdy zostaną wolne miejca w dniu koncertu. Nie będę kupował biletu w internecie, a tym bardziej nie będę go nosił na nośniku elektronicznym, jak mi tłumaczyła pani w ICE. Rezygnuję.
Monika Chwałkowska napisał/a 12 października 2016:
Witam! W sobotę miałam niesamowitą przyjemność uczestniczyć w koncercie w Poznaniu. Po raz pierwszy na żywo, niezapomniane wrażenia! Również dla mojego dziecka, które było ze mną ...w brzuchu 🙂 . Teraz wiem jaki rodzaj muzyki uspokoi moje maleństwo. Pozdrawiam
Mateusz Szczepaniak napisał/a 8 października 2016:
🙂 Byłem na Pana debiucie w auli poznańskiej szkoły muzycznej. Byłem i dzisiaj w sali ziemi. Tak jak wtedy i dziś bawiłem się przednio!
Robert B napisał/a 5 października 2016:
Concierto de Aranjuez część II - Tak, to ten piękny utwór - Dziękuję Panie Waldemarze i życzę wielu kolejnych jubileuszy.
Waldemar napisał/a 4 października 2016:
Planujemy koncert w Warszawie 16.01.2016, a na koniec pewnie zagramy Concierto de Aranjuez część II. Choć , jak to mówią , człowiek planuje , a Pan Bóg się śmieje...
Robert Białas napisał/a 4 października 2016:
Koncert w Warszawie był super, dwie godziny wspaniałej zabawy - przy okazji zapytam o utwór na zakończenie - zapamiętałem tyle, że skomponował go hiszpański kompozytor w 1939 roku. Ktoś pomoże?
Elżbieta Wójcik napisał/a 4 października 2016:
ja niestety wczoraj nie dotarłam na koncert przez czarny protest, kiedy będzie następny koncert w Warszawie?
Marcin S. napisał/a 4 października 2016:
Wczorajszy koncert jubileuszowy - zaje... bardzo fajny. Świetne nowe kawałki, aranże, no i nowe piękne koleżanki naprawdę zrobiły robotę. Co prawda moja żona nie do końca polubiła wyrafinowany dowcip, ja jestem Waszym wiernym fanem już dłuuuugo - pamiętam też świetny koncert - jeszcze w starej Sali Kongresowej. a że sam jestem muzykiem - przeżywam wszystko podwójnie! Super - rozwijajcie się i jak najdłużej grajcie! :)))
Tomasz Owczarek napisał/a 6 czerwca 2016:
Pani sopranistka Anita jest Super. Poza tym cały zespół z Panem Szefem Malickim też.
Magda napisał/a 22 kwietnia 2016:
Super wystep na 25-leciu firmy, ktory byl w Filharmonii Kaszubskiej 16 kwietnia. Bardzo sie usmialam i tak bardzo dobrze sie bawila ze po wystepie rece mnie bolaly od bicia braw. Jeszcze raz dziekuje za super wystep.
Monika Krajewska napisał/a 4 kwietnia 2016:
Koncert w Rzeszowie cudowny! Wspaniali muzycy, uczta dla ciała i ducha. Niezapomniane przeżycia!
Małgorzata Bać napisał/a 3 kwietnia 2016:
Rewelacja..... sledzę od dawna wszystkie występy...Prawdziwa uczta dla duszy....pozdrawiam
Mariusz Broncel napisał/a 29 marca 2016:
Pan Waldemar Malicki oraz członkowie zespołu są na najwyższym poziomie. Muzyka, aranżacje to po prostu raj dla duszy i ucha. Pozdrawiam wszystkich i życzę dalszych sukcesów.
Marek Szajkowski napisał/a 17 stycznia 2016:
Pozdrowienia dla ślicznej skrzypaczki Agnieszki:) To dla Pani byłem dzisiaj w Częstochowie:)
Georgios Meira napisał/a 27 lutego 2015:
As I can see, you guys have many fans in South America and I\'m one of them. I\'d appreciate if you could come here for a tour or even one show. Thank you so much for bringing opera to everyone in a happy and funny way!
Aleksandra Kania napisał/a 7 lipca 2014:
Cześć. My name is Aleks or Ola in Polish. I was born in Poland, speak and read it but I horrible at writing in Polish so sorry for the English. I was home at my parents this past weekend and my dad turned on one of your concerts on some Polish website where you can watch shows, movies, and concerts. After watching just one show, I fell in love with you guys and have been watching youTube clips for the past 5 hours. You should do a North America tour and come to Chicago! I and many other people would definitely come and see you! Chicago has a huge Polish population and when Golec uOrkiestra came, they were sold out so you would be too since I think you guys are 10 times better than them! Keep up the amazing work! ~Aleks
Fernando Caminante napisał/a 5 lipca 2014:
Hi, very good material (I found some videos at the web). Here in Buenos Aires I´m sure that the show will be very welcome. We are waiting for some South American tour. Regards,
Calebe Pereira napisał/a 20 marca 2014:
Hi! I just want to say thank you, because your videos are just awesome. You guys rocks! Please, come to Brazil, if possible, on Fortaleza city. We need more music like yours.

W tym miejscu mogą Państwo przeczytać opinie naszych widzów, którzy dzielą się własnymiwrażeniami po koncercie Filharmonii Dowcipu
Serdecznie zapraszamy do podzielnia się również swoimi!