Księga gości

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.
Twój adres email nie będzie opublikowany.
Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu.
354 wpisy.
Armando de la Cruz napisał/a 4 grudnia 2011:
You are fantastic. I\'m a fan of yours and you do a wonderful job. And the orchesta\'s girls are beautiful
Sebastián Adasme napisał/a 18 lipca 2011:
Your music is awesome, and your shows make me laugh a lot despite is not in my language, keep doing such great performances!!!. Greetings from Chile. Sebastián Adasme.
Martha napisał/a 18 lipca 2011:
Eu amo Filharmonia Dowcipu e todos os cantores, o pianista, maestro e os outros artistas que participam dos shows. É um grande prazer assistir a seus vídeos. Me divirto muito, só sinto muito não entender o que vocês falam, os intermináveis diálogos entre Waldemar Malicki e a platéia são muito bons. Anita e Renata são maravilhosas, muito divertidas. Marcin e Kamil também são ótimos. Eu amo todos e coleciono seus vídeos. Gostaria muito de ter um DVD, mas aqui no Brasil isso é impossível! Muito obrigada por nos presentear com seu talento! Parabéns!
Bartek Mat napisał/a 28 marca 2011:
180 minut za 180 złotych ( 2 bilety) każda złotówka i każdy grosz był tego warty 🙂 Proszę o info. kiedy będzie nowy repertuar, bo już nie mogę się doczekać następnego rezerwowania biletów 🙂
Iwona Michalczyk napisał/a 28 marca 2011:
Dziękuję za 3 godziny świetnej zabawy, śmiechu i mnóstwo fantastycznej muzyki:-) dobrze się Was słucha, miło popatrzeć - dawno tak dobrze się nie bawiłam! A wzruszenie p. Laskowika po odśpiewaniu STO LAT przez całą Salę Kongresową -- bezcenne!!!
Albert Wroczynski napisał/a 28 marca 2011:
tworzycie niesamowity teem.
Patis napisał/a 27 marca 2011:
Jesteście niesamowici! Wasz wczorajszy koncert w Sali Kongresowej był cudowny i czekam na kolejny koncert w Poznaniu 🙂
Iwona Falkowska napisał/a 27 marca 2011:
Dziękuję za cudowny koncert i niezapomniane emocje
Andrzej Kudesz napisał/a 23 marca 2011:
Sledzę dawno w Internecie wspaniałe występy.....Powodzenia!!!
Cristhian Hernández napisał/a 8 marca 2011:
Excelentes, les adoro! Too bad the videos are not traslated so i miss most of the jokes.. but still, hope u ever come to Colombia *-* you're one of the best symphonics ive ever seen, i love your talent and your style!
Roque napisał/a 7 marca 2011:
Quiero felicitarle señor Malicki, me parece un espectáculo extraordinario y original (aún sin saber absolutamente nada de polaco), espero que algún día tengan a bien realizar una gira por España. Hasta entonces les deseo muchos exitos.
Sandra Binek napisał/a 1 marca 2011:
latwo się poddaje nic mi się nie chce ale gdy zobaczę Panią Anitę lub Pania Renatę to odrazu mi lepiej
Rafał napisał/a 26 lutego 2011:
Nie mogę doczekać się Waszego występu w Warszawie aby zobaczyć i usłyszeć najpiękniejszą i najseksowniejszą skrzypaczkę Agnieszkę Kłosiewicz :), którą serdecznie pozdrawiam
Abraham napisał/a 26 lutego 2011:
Muchas felicidades por su Orquesta. Estoy sorprendido por la creatividad e ingenio en la interpretación de su música. Espero una gira en México. -- Gratulujemy Orchestra. Jestem zdumiony kreatywności i pomysłowości w wykonywaniu jego muzyki. Mam nadzieję, że wycieczka w Meksyku.
Tamara Ćwikowska napisał/a 18 lutego 2011:
Dziękuję za ten program WSZYSTKIM zatrudnionym przy jego realizacji. Dajecie mnóstwo radości z obcowania z dobrą muzyką-każdą!, dowcipem i kulturą. Wzruszacie-niejedna łza poleciała mi z oczu...Doprowadzacie do łez ze śmiechu...więc muszę oglądać powtórki..czy aby czegoś nie przegapiłam...DZIĘKUJĘ, ŻE DZIELICIE SIĘ SWOIM TALENTEM! Bądźcie z nami!
maciej iglantowicz napisał/a 17 lutego 2011:
panie waldemarze, przyjaciele! jestem zakochany w waszym programie, jeszcze od czasu jak mieszkalem w polsce. moim marzeniem jest zorganizowanie koncertu z waszym udzialem w berlinie. jak tylko zorganizuje srodki postarem sie znalezc was i namowic na mini-wystep... pozdrawiam i zycze sukcesow..., a przede wszystkim, abyscie nigdy nie przestali grac i spiewac... piekny (doslownie piekny!) zespol. gratuluje i nie wiem jakich uzyc slow, aby powiedziec jak bardzo jestescie mi potrzebni.. pa maciek
Dariusz Pośpieszyński napisał/a 14 lutego 2011:
Oni są WIELCY, więcej koncertów w Łodzi.
Roman Bialozor napisał/a 14 lutego 2011:
Jestem zachwycony kazdym Waszy spektakem.Czekamy cala rodzina na cotygodniowy show w Polonii.Zyczymy Wam dalszych sukcesow i zapraszamy do Australii.Gra Wadima Brodskiego na skrzypcach i Malgorzaty Krzyzanowicz na wielonczeli jest po prostu fenomenalna .
Jerzy Chajewski napisał/a 12 lutego 2011:
Jestem oczrowany
Jan Gumieniak napisał/a 10 lutego 2011:
Witam i z całego serca dziękuję że jesteście. Pan Malicki, zajefajny utalentowany muzyk, gram już 33 lata na akordeonie oraz na wszystkich instrumentach klawiszowych ale to co wyprawia Pan Malicki to chyba widać i zostało mi tylko bardzo nisko chylić czoła Panu Waldkowi,oby więcej takich ludzi.A te laski w zespole, normalnie nie widziałem już dawno tak pięknych kobiet w jednej kapeli,naprawdę drogie Panie chylę czoła, nie jesteście ładne Wy jesteście naprawdę piękne i zaje....................ste.Po prostu za to co Wy robicie Wy i Pan Waldek to jest piękne.Za to co robicie "KOCHAM WAS" Róbcie to co robicie to jest piękne.Gorąco pozdrawiam.- Janek. Panie Waldku, oby tak dalej.

W tym miejscu mogą Państwo przeczytać opinie naszych widzów, którzy dzielą się własnymiwrażeniami po koncercie Filharmonii Dowcipu
Serdecznie zapraszamy do podzielnia się również swoimi!