Księga gości

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.
Twój adres email nie będzie opublikowany.
Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu.
361 wpisów.
Adamek napisał/a 30 sierpnia 2008:
Dziś oglądnąłem Was w TV. Jak zawsze niezapomniane emocje i rozkosz absorpcji całego widowiska. Gdyby takiej klasy inicjatyw było więcej świat byłby lepszy. Dzięki, że dla nas jesteście.
robert d napisał/a 16 sierpnia 2008:
Pan Malicki- wirtuoz w każdym calu- jest mistrzem w swojej profesj. Panowie Chmielarz iKęcik biją na głowę swoją weną i talentem wszystkich twurców sceny polskiego shaw biznesu. Soliści FD rewelacja, orkiestra brak słów- bije czołem przed Waszą twórczością . JESTEŚCIE WIELCY.
Malgorzata Rzeczycka napisał/a 16 sierpnia 2008:
Na Pana ręce składam serdeczne podziękowania całemu zespołowi artystów,występujących z Panem na scenie.Jest Pan wielką osobowością.Nie boi się Pan "zejść z piedestału" MUZYKA do odbiorcy,który nim nie jest.Jest natomiast wrażliwym CZŁOWIEKIEM,zachęcanym podczas koncertu do przypomnienia i pogłębiania wiedzy o MUZYCE. Dziękuję.
Nat napisał/a 16 sierpnia 2008:
Jesteście najlepsi. Pozdrawiam serdecznie całą orkiestrę i nie tylko , dziękuję i czekam z niecierpliwością na więcej tak wspaniałego humoru :):)
Nat napisał/a 16 sierpnia 2008:
Jesteście najlepsi. Pozdrawiam serdecznie całą orkiestrę i nie tylko , dziękuję i czekam z niecierpliwością na więcej tak wspaniałego humoru :):)
Paulina napisał/a 12 sierpnia 2008:
Chciałabym grać tak samo jak pan panie Waldemarze. Podziwiam pana.
Cezar napisał/a 2 sierpnia 2008:
Pan Malicki pobija wszystkich musi popracować ze mną dobiorę dobry repertuar i stworzymy super duet, na poważnie Panie Waldku Pan sie nie boi 😉 cala muzyka za Panem stoi, pozdrawiam Cezar
Tomek napisał/a 31 lipca 2008:
Witam pana panie Malicki oraz Spółkę filharmoniczną 😉 Po prostu takiej zabawy nie miałem od dawna... Połączenie muzyki klasycznej z humorem to dobry pomysł... Obyście jak najdłużej grali i rozbawiali publikę ;)Pozdrawiam wszystkich 😉
Marcin Patryk Kowalczyk napisał/a 21 lipca 2008:
JEsteście najlepsi z najlepszych! Mistrzostwo!
sakshorn tenorowy napisał/a 13 lipca 2008:
Jesteście naprawdę dobrzy
robert d napisał/a 13 lipca 2008:
Po ochłonięciu mogę tylko rzec - jesteście Wielcy. Co bym nienapisał to- banał - dzięki za Waszą twórczość - czekam na więcej .... Renatko twoja uroda, talent i urok zniewala -życzę CI wszystkiego co w życiu najpiękniejsze , najlepsze i faceta który doceni tak piękne wnętrze. Zawsze oddany cichy wielbiciel.
jerzy kusalewicz napisał/a 10 lipca 2008:
niewiem jak to wyrazić... słuchając Was poczułem się ..... jak człowiek ....normalnie sie ..wspaniale bawiłem ..Dziekuję !
Ana Maria napisał/a 7 lipca 2008:
Witam:) Widziałam ostatnio Wasz koncert w TV i jestem pod ogromnym wrażeniem... Cudowna muzyka, wszystko przedstawione w humorystyczny sposób... Tylko pogratulować panu Malickiemu i wszystkim którzy przyczynili sie do tego jakże wspaniałego Dzieła!!! ?Najbardziej jednak oczarował mnie pan Krystian Krzeszowiak:) Gdzie mogłabym się dowiedzieć o nim więcej...? pozdrawiam
Gabriela Sobczak napisał/a 7 lipca 2008:
Jesteście zachwycający! Absolutny fenomen.Oglądając was i słuchając człowiek zapomina o wszystkich troskach.Gratulacje i życzenia samych sukcesów dla wszystkich członków FD. Szczególne, gorace pozdrowienia dla pana Waldemara.
robert d napisał/a 7 lipca 2008:
Panie, Panowie- czapki z głów MISTRZOSTWO ŚWIATA. Myślałem, że nic mnie nie zaskoczy, a tu prosze kopara mi opadła.Brak słów aby opisać stopień mojego zachwytu- FILHARMONIO DZIĘKI. Pani Renatko z bliska jesteś jeszcze piękniejsza- całuję
Anonim z radomia napisał/a 7 lipca 2008:
Pozdrawiam Filharmonie i Pana Malickiego. Bylem na koncercie w Radomiu. mACIE TALENT bardzo fajnie wam to wychodzi
Baśka napisał/a 6 lipca 2008:
Gratuluję kolejnego wspaniałego koncertu, chciałabym jednak wyrazić w tym miejscu swoje ubolewanie nad faktem, że tym razem na scenie zabrakło pana Leopolda Stawarza, który zawsze najbardziej mi się podobał..tym samym widowisko w moich oczach straciło, niestety..mam nadzieje ze to przejsciowa nieobecnosc:) pozdrawiam
Oberon napisał/a 6 lipca 2008:
Podziękowania dla Filharmonii za pyszne dwie godziny i wszelkiemu stwórcy za piękną Małgosię. Kwiaty i ucałowania:)
Kamil napisał/a 6 lipca 2008:
Brawo! Brawissimo!!! Muzyka w Waszym wykonaniu i w tak pięknym anturażu porusza mnie i wzrusza. Poezja!... I Waldemar Malicki!... Jak zawsze wspaniały!... Najzabawniejszy Gość pod słońcem!... Oby więcej takiej rozrywki w telewizji publicznej!... Rozrywki przez duże R i na najwyższym poziomie. Wielkie brawo!!! Pozdrawiam całą ekipę FD, tak trzymać!
Ela Gotkowska napisał/a 6 lipca 2008:
Dziękuję pięknie za wspaniałą ucztę dla ducha, wzruszyłam się bardzo Waszym koncertem w Mrągowie, wszystkiego najlepszego :-):-):-)

W tym miejscu mogą Państwo przeczytać opinie naszych widzów, którzy dzielą się własnymiwrażeniami po koncercie Filharmonii Dowcipu
Serdecznie zapraszamy do podzielnia się również swoimi!