Księga gości

Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.
Twój adres email nie będzie opublikowany.
Twój komentarz zostanie opublikowany po zatwierdzeniu.
361 wpisów.
Michał Grandson napisał/a 15 lutego 2008:
Jestem po uszy zakochany w Pani Renacie- najwspanialszej sopranistce na swiecie!!!!
Marek Adamczyk napisał/a 31 stycznia 2008:
Jesteście Państwo wspaniali!Pan W.Malicki,Pan Dyrygent,Soliści,cała Orkiestra z prześliczną Wiolączelistką budzą podziw i uznanie.Byłem na koncercie 28.01.08.Moja rodzina i ja jesteśmy zachwyceni!Z Wyrazami szacunku.LUBLINIANIN.
Robert Hipp napisał/a 16 stycznia 2008:
Wczorejszy koncert Filharmonii Dowcipu z okazji 20 lecia Tech Daty - naprawdę sprawił mi wielką radość. Pięknie Państwo gracie, pięknie wyglądacie, a pani Marzena Dopytalska jak gra na skrzypcach to można słychać i patrzeć w nieskończoność. Dziękuję i pozdrawiam 🙂
Jerzy R. napisał/a 14 stycznia 2008:
Wpisuję się poraz drugi do księgi gości ponieważ rozpoznałem Pana waltornistę o ile sie nie mylę ,to byliśmy na Przeglądzie instrumentow dętych blaszanych w Koszalinie w 1987 roku (też jestem waltornistą).Jestem pełen podziwu w jaki sposób orkiestra i soliści prezentują swój kunszt muzyczny i humorystyczny,nagrałem wasz koncert sylwestrowy na video i ogladam go bardzo często i za każdym razem odkrywam coś nowego i wartościowego.A Pani wiolonczelistka swoim urokiem przyciąga z pewnością wzrok męskiej publiczności.
Jerzy Barcik napisał/a 5 stycznia 2008:
To niesamowite.Długo zastanawiałem się gdzie zabiorę żonę na 10 -lecie ślubu.Kolację strawi,z filmu pozostanie jej tylko wspomnienie chrzęstu przeżuwanego przez małolatów popcornu. Mam szczęście do nieszablonowych prezentów.Wspólny wieczór z "Filharmonią Dowcipu" z pewnością bedzie najbardziej trafionym.Z poważaniem Jurek
Piotr Białas napisał/a 3 stycznia 2008:
Wielkie gratulacje!! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co robią Ci ludzie!!:D Jesteście wspaniali!! 😀 Byle tak dalej !! 😀 Gorąco pozdrawiam 🙂
Jerzy R. napisał/a 3 stycznia 2008:
Pan Waldemar jest niesamowity ,mógł bym Go słuchać godzinami ....z kolei Pani wiolonczelistka jest obłędna, chyba się przekwalifikuje na ten instrument
Marek napisał/a 2 stycznia 2008:
Kiedy koncert w Lublinie? Przecież nie tylko w innych regionach się to podoba. No i oczywiście kiedy DVD, gdzie płyty do sprzedania?
PIOTR NOWAK napisał/a 2 stycznia 2008:
Jestem zachwycony. Kiedy koncerty na śląsku???
Piotr Stankiewicz napisał/a 1 stycznia 2008:
Szkoda, że koncert we Wrocławiu wypada w poniedziałek 🙁 Pozdrawiam i życzę sukcesów. Czekam na wydania DVD!
Klaudiusz Grochowina napisał/a 1 stycznia 2008:
Panowie i Panie czapki z głów...Waldemar Malicki i jego Filharmonia Dowcipu... ...wydanie świąteczne i sylwestrowe wręcz zniewalające.
Bożena Seczyńska napisał/a 31 grudnia 2007:
Brakuje słów by opisać te uczty "Świąteczną i Sylwestrową Filharmonię Dowcipu" REWELACJA!!!!!!!!!!
Dominik Zakrzewski napisał/a 28 grudnia 2007:
Pan Waldemar jest poprostu najlepszy!!! Tylko FILHARMONIA DOWCIPU!!!
Anna napisał/a 27 grudnia 2007:
ZACZAROWAł MNIE PAN ( MAESTRO ), OT TAK.
Łukasz Sawa napisał/a 27 grudnia 2007:
Po prostu majstersztik!!! Nie potrzeba więcej komentarza, widziałem zarówno w TV jak i na żywo we Wrocławiu i już oczekuję na 14 kwietnia. Pozdrawiam i tak trzymać Panie Waldku!!!
Michal Post napisał/a 26 grudnia 2007:
rewelacyjna rozrywka. humor, profesjonalizm, gracja 🙂
Apasjonata napisał/a 17 grudnia 2007:
Proszę Pana .. Myśle ze drzemią w Panu pokłady nieodkryte , które wkrótce przeobrażą sie w magiczny program . Bardzo proszę o music kompozytorów francuskich ..wloskich .. bo to oni byli mistrzami tego , co my kobiety żarliwie lubimy najbardziej . Byłam dwa razy na Pana koncercie :)).. choć raz nie mialam pojęcia o Pana istnieniu .. ale urzekła mnie nonszalancja erudyty.
Maria Momot napisał/a 17 grudnia 2007:
Jestem tylko kobietą kochającą muzykę i słyszącą ją doskonale. Jestem zaszczycona za każdym razem, kiedy mogę słuchać Pana na koncertach i wszędzie, gdzie tylko się da. Jest Pan przewspaniałym muzykiem, gawędziarzem, kabareciarzem, którego finezyjny dowcip trzeba "łapać w lot", i który sprawia, że świat jest piękniejszy. Dziękuję za wszelkie wzruszenia, jakich doznałam słuchając Pana interpretacji muzyki. Życzę sobie, aby był Pan częściej w moim mieście. Panu, wszelkiej pomyślności, zdrowia i miłości.
Piotr Kuczek napisał/a 13 grudnia 2007:
Witam. Świetne koncerty gracie, nie zapominając tutaj o tytuowym dla oriestry dowcipie. Byłem tylko raz na waszym występie, ale nie żałuję, wręcz przeciwnie, chciałbym raz jeszcze być obecnym na waszym koncercie, wasza gra jest poprostu THE BEST. Pozdrawiam wszystkich (w szczególności Panią Wiolonczelistkę, M.K) oraz zapraszam wszystkich na koncerty!!!
Bożena Stępień Biuro Teatralnych Podróży napisał/a 7 grudnia 2007:
Szkoda, że koncerty nie odbywają się w soboty. Nie możemy wyjeżdżać w tygodniu.Bardzo, bardzo, bardzo żałujemy.

W tym miejscu mogą Państwo przeczytać opinie naszych widzów, którzy dzielą się własnymiwrażeniami po koncercie Filharmonii Dowcipu
Serdecznie zapraszamy do podzielnia się również swoimi!