Naga Prawda o Klasyce rozpoczyna trasę po Polsce

Spektakl Waldemara Malickiego pt. „Naga Prawda o Klasyce” z powodzeniem od roku jest wystawiany na deskach Teatru Syrena w Warszawie.W ostatnią sobotę 29 listopada, zespół musiał wystąpić dwukrotnie ze względu na niebywałe zainteresowanie widzów.

W związku z rosnącą popularnością spektaklu w Warszawie, postanowiliśmy wystawić ten spektakl także w innych miastach w Polsce.

Już od 31 stycznia Nagą Prawdę o Klasyce będzie można zobaczyć między innymi w Kielcach, Oświęcimiu, Bytomiu i Częstochowie.

„Naga Prawda o Klasyce” – w sposób znany wielbicielom talentu Waldemara Malickiego i jego przyjaciół na nowo definiuje pojęcie klasyki. Może za dowcipnie, może za cynicznie, może za odważnie, ale na pewno półtorej godziny spędzone w Teatrze na tym spektaklu widzowie zapamiętają na długo.

Waldemar Malicki – jeden z najlepszych polskich pianistów w dowcipnym koncercie pełnym wariacji znanych i lubianych przebojów muzyki poważnej.

Muzyka klasyczna jest emocjonalna, piękna, wzruszająca i… bardzo sexy. Bach, Beethoven, Brahms, Bizet oraz kompozytorzy, których nazwiska zaczynają się na inne litery alfabetu tworzyli namiętne, gorące i dowcipne dzieła najczęściej w otoczeniu pięknych kobiet. To one były ich inspiracją i  pasją, chociaż nie obowiązywały parytety, a i związki partnerskie nie były tak modne

Waldemar Malicki fortepian, Anita Rywalska sopran, Marcin Pomykała tenor i zjawiskowa Małgosia Krzyżanowska to artyści, z którymi warto się spotkać. Na widowni, a potem w kulisach. Bo wieczór w teatrze składa się z dwóch części. Tej oficjalnej – spektaklu i tej mniej oficjalnej – kiedy można się spotkać z artystami w foyer, porozmawiać i wymienić opiniami.

Zobacz film ze spektaklu w Warszawie i przeczytaj recenzję.

Najbliższe koncerty:

03.01. Teatr Syrena w Waszawie